• |
ide | kryesore

Bulqizë/ 5 mësues dhe drejtori i shkollës dalin pozitivë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Covid 19 hyn në shkollën 9 vjeçare “Shefqet Tanci” në Bulqizë ku kanë dalë pozitivë me këtë virus drejtori i shkollës dhe 5 mësues.

Mësimi raportohet se vazhdon rregullisht.


Bëhet me dije po ashtu se në gjithë qarkun e Dibrës janë aktiv 90 persona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu