• |
ide | kryesore

E rëndë në Vlorë, gruaja hidhet nga kati i 5 i pallatit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Vlorë, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte. P.B, 54 vjeçe, dyshohet se vuante nga depresioni. Vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.


Deklarata e policisë


Më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu