• |
ide | kryesore

Elinel humb të atin, shkak Covid-19

Paparazzi, Slider

Reperi shqiptar Elinel ditën e djeshme ndau me ndjekësit në rrjete sociale lajmin më të hidhur të jetës, se babai i tij kishte ndërruar jetë. Ai publikoi në Instagram një foto të të atit shoqëruar me mbishkrimin: “Pusho n’paqe bab”.


Miq e kolegë i shprehën ngushëllimet e sinqerta Elinel për humbjen e të atit, ndërkohë që është mësuar se ndarja e tij nga jeta ka qenë shumë e papritur. Sipas Prive babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë. Në raportin e 24 orëve të fundit në Kosovë është raportuar për një viktimë nga koronavirusi që është mësuar të jetë babai i Elinel.
Personazhe të tjerë të njohur nga Shqipëria janë infektuar vetë me koronavirus, ndërsa gazetari Berat Buzhala pëjetoi të njëjtën gjë si reperi duke humbur të atin për shkak të koronavirusit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu