• |
ide | kryesore

Mozzik dhe Loredana fotografohen sëbashku në Gjermani

-Instant, Paparazzi, Slider

Ende nuk i dimë arsyet pse Loredana dhe Mozzik i dhanë papritur fund marrëdhënies së tyre, për të vazhduar jetët të ndara, mirëpo diçka s’na e luan topi: Ata janë drejt rrugës për t’u rikthyer.


Gjithashtu, ata takojnë shpesh për shkak të Hanës, e cila i ka mbajtur ende të lidhur prindërit e saj.


Kjo video që po qarkullon në rrjet ka çmendur fansat e dyshes, të cilët besojnë se Lori dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin.

Në momentin e filmuar, çifti shfaqet në një dyqan në Stuttgart të Gjermanisë, shumë pranë njëri-tjetrit dhe pamjet s’kanë nevojë për shumë koment!.

Videoja është filmuar ditën e djeshme, pra në datën 25 të muajit shtator.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu