• |
ide | kryesore

Orikum/ Makina përplas biçikletën, humb jetën drejtuesi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka përplasur një biçikletë teksa viktimë ka mbetur drejtuesi i saj, mbrëmjen e sotme në Orikum të Vlorës.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës.


Policia dhe grupi hetimor ndërkohë ndodhen në vendin e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu