• |
ide | kryesore

PD: Të rinjtë po largohen nga vendi (Video)

Lajme, Të fundit

Ish-deputeti Agron Shehaj ka publikuar një video ku shfaqen statistika dhe imazhe të të rinjve duke u larguar nga vendi, në kontrast me premtimet e kryeminstrit rama për të rikthyer të larguarit.


Shehaj shton se kryeministri e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm, prandaj sipas tij duhet ndryshuar kursi në të ardhmen.


“Shqipërisë çdo vit po i ikin djemtë dhe vajzat më të mirë sepse qeveria vetëm zhvat dhe nuk ofron asgjë më për njerëzit. Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm. Prandaj ne duhet patjetër të ndryshojmë kurs, të nisim një rrugëtim të ri, nje fillim të ri me besim tek një e ardhme më e mirë për të gjithë. Koha për të zgjedhur po afron”, shkruan Shehaj.

Shqipërisë çdo vit po i ikin djemtë dhe vajzat më të mirë sepse qeveria vetëm zhvat dhe nuk ofron asgjë më për njerëzit. Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm. Prandaj ne duhet patjetër të ndryshojmë kurs, të nisim një rrugëtim të ri, nje fillim të ri me besim tek një e ardhme më e mirë për të gjithë. Koha për të zgjedhur po afron.

Publiée par Agron Shehaj sur Samedi 26 septembre 2020

1 Comment

  1. Lulzim Basha kopjon statutin e PPSH të Enver Hoxhës për kandidatët: Të ruajmë unitetin brenda partisë dhe pastërtinë e saj, të ndalohen debatet. Ja masat e ndëshkimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu