• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, automjeti përplas 10 vjeçaren

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, këtë paradite. Një automjet ka përplasur një vajzë 10 vjeçare, me iniciale E.M. E mitura është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu