• |
ide | kryesore

Burak Ozçivit publikon foton e parë me të birin (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evçen u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar.

Fahriye solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Karan. Së fundmi Burak ka vendosur të  postojë foton e parë me djalin e tyre. Përmes rrjetit të tij social Instagram, aktori ka publikuar foton  ku shfaqet duke e mbajtur Karan në krahë. Krah postimit ka rënë në sy edhe komenti i Fahriye  e cila shkruan: “Paqe”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu