• |
ide | kryesore

Drew Barrymore takohet për herë të parë pas 15 vitesh me ish bashkëshortin

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Drew Barrymore është takuar për herë të parë pas 15-vitesh me ish bashkëshortin  gjatë programit të saj “The Drew Barrymore Show”.


“Gjithnjë kam qenë e tërhequr nga vizionarët, komedianët dhe njerëzit që më bëjnë për të qeshur. Isha kaq e tërhequr nga i ftuari im i radhës sa përfundova duke u martuar me të.”- u shpreh Drew teksa prezantonte aktorin Tom Green.”S’mund të isha më i emocionuar se kaq për shfaqjen tënde të re. Eshtë shumë bukur të të shohësh ty çdo ditë, duke i sjellë botës energjinë, optimizmin dhe lumturinë që bota ka nevojë tani.”-vazhdoi Tom.Gjatë takimit në program, aktorët nisën të kujtonin kohët e dikurshme, kujtimet, të dalat dhe dhuratat e para.Drew dhe Tom ranë në dashuri teksa punonin me njëri-tjetrin. Ata u martuan në 2001-in për t’u ndarë një vit më vonë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu