• |
ide | kryesore

I “çmendur” nga xhelozia, 47-vjeçari shqiptar në Itali tenton të mbysë gruan me tel

Lajme, Të fundit

Një shqiptar ka përfunduar në pranga pasi tentoi të mbyste me tel gruan e tij italiane. Mediat e shteti fqinj raportojnë se shkak i sherrit dyshohet të ketë  qenë xhelozia. F atmirësisht, 41-vjeçarja ka arritur ta bindë, në moment të fundit, bashkëshortin e saj shqiptar që të hiqte dorë nga veprimi ekstrem.

Mësohet se çifti, me banim në Genova të Italisë, prej kohësh kishte probleme dhe ishin në proces divorci. 47-vjeçari ndodhet në paraburgim, i akuzuar për tentativë vrasje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu