• |
ide | kryesore

Katy Perry ndan me ndjekësit mësimin që ka marrë nga mëmësia

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Daisy Dove Bloom.


Katy dhe Orlando e dhanë lajmin përmes UNICEF, organizata për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë “Ne jemi të mbushur me dashuri dhe befasi nga ardhja e sigurt dhe e shëndetshme e vajzës sonë. Por ne e dimë që jemi me fat dhe jo të gjithë mund të kenë një përvojë lindjeje aq të qetë sa ishte e jona”, tha cifti në një deklaratë. Së fundmi  përmes një postimi në llogarine e saj Twitter, Katie ka treguar se cfarë mesimi ka nxjerrë nga mëmësia.“Keqkuptim shumë i famshëm: Të jesh nënë s’është punë me kohë të plotë.”“Kur një mama më në fund kthehet në punë (çfarëdo profesioni qoftë) nuk është se po kthehet nga pushimet. Duhet të keni parasysh që ajo vjen nga një punë me kohë të plotë. Merreni në telefon mamanë dhe tregojini sa shumë e doni!”- është shprehur më tej Perry.


'Keqkuptimi më popullor': Katy Perry nxjerr mësimet e para

 

 

 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.