• |
ide | kryesore

Kit Harington, baba për herë të parë (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktoret Kit Harington dhe Rose Leslie janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Dy aktorët e  Game of Thrones zbuluan lajmin  përmes një postimi bardh e zi  për revistën Make në Instagram, ku Rose shfaqej me barkun e rrumbullakosur.Çifti e mbajti martesën e tyre private dhe para ceremonisë nuk ishin shfaqur së bashku për më shumë se gjashtë muaj.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu