• |
ide | kryesore

Lily Collins fejohet me regjisorin Charlie McDowell (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Lily Collins përmes Instagramit ndau me fansat lajmin e fejesës me shkrimtarin dhe regjisorin, Charlie McDowell.


“Unë kam qenë duke pritur tërë jetën time për ty dhe mezi po pres të kalojmë jetën tonë së bashku”, shkroi aktorja poshtë fotografive gjatë dhe pas propozimit. Cifti ishte në një udhëtim në male, ku McDowell bëri pyetjen. Në një foto, Lily shfaqet duke qeshur ndërsa i fejuari i saj ishte përkulur në njërin gju.Disa orë pasi njoftoi fejesën e saj, ajo ndau një foto tjetër t duke zbuluar unazën prej diamanti.“Kënaqësia më e pastër që kam ndjerë ndonjëherë …”, shkroi Collins.Miqtë e famshëm të aktores e uruan atë në pjesën e komenteve.“Urime”, komentoi Ashley Tisdale me disa ‘emoji’ zemre. “Shumë e lumtur për ty! Çfarë dite e veçantë”, shkroi këngëtarja Ciara.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu