• |
ide | kryesore

Mariah Carey : Motra ime ka tentuar të më shesë dhe më ka droguar

Paparazzi, Slider

Këngëtarja Mariah Carey  ka folur për  traumat e saj të fëmijërisë në një intervistë me Oprah Winfrey.


Këngëtarja ka treguar se si motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shesë atë dhe e ka droguar.“Kur isha 12 vjeç, motra ime më e madhe më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë, dhe ka tentuar të më shiste si prostitutë”, është shprehur Mariah.Ndër të tjera Mariah ka treguar se nuk është rritur së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes. “Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë dhe kanë dashur të bëhen të pasur në krahun tim”.Këngëtarja ka zbuluar gjatë intervistës se albumi i radhës “The Ratities” do të lançohet me datë 2 tetor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu