• |
ide | kryesore

Max Ehrich reagon për herë të parë pas ndarjes nga Demi Lovato

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Max Ehrich ka folur për herë të parë rreth ndarjes me Demi Lovato, dy muaj pasi u fejuan.


Sipas The Mirror, Max ishte suprizuar nga ky vendim pasi Demi nuk i ka treguar se do të ndahet.Në një postim në rrjetin social Instagram, ai shkroi: Imagjinoni të kuptoni statusin e marrëdhënies tuaj përmes gazetave”.“Aq më pak kur je duke u marrë me një film biografik të një pastori, që shikon të ndihmojë të tjerët”, shtoi Max.Ehrich dhe Lovato filluan lidhjen e tyre gjatë muajit mars, ndërsa qëndruan së bashku gjatë pandemisë coronavirus.Lajmet për ndarjen e tyre nisën këtë javë , teksa Demi shfaqej në rrjete sociale pa unazën e fejesës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu