• |
ide | kryesore

Pas aludimeve për një lidhje, Adele fotografohet për herë të parë me Skepta

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja Adele,së fundmi po përflitet për një lidhje të re pas divorcit nga ish bashkëshorti.

Bëhet fjalë për reperin Skepta, me të cilin është parë në një mbrëmje në Londër, çka ka nxitur reagime të shumta tek fansat. Cifti janë fotografuar nga paparacët  teksa po hynin në një restorant së bashku.Disa burime kanë treguar se lokali është kërkuar të boshatiset në momentin kur dyshja kishte arritur .Adele u nda nga bashkëshorti në prill të këtij viti, dhe po luftojnë për kujdestarinë e fëmijës.Kurse Skepta, gjatë viti të kaluar u përfol mjaft shumë për përleshjet që kishte pasur me modelen Naomi Campbell.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *