• |
ide | kryesore

Pozitive me Covid-19/ Konfirmohet pedagogia e Fakultetit Ekonomik të Elbasanit

Lajme, Të fundit

Një pedagoge në Fakultetin Ekonomik të Elbasanit është konfirmuar pozitive me Covid-19. Pedagogia është karantinuar në banesën e saj dhe ndodhet në gjendje të mirë, ndërsa tamponi u është marrë edhe familjarëve dhe kontakteve të afërta.


Elbasani është qyteti i katërt për nga numri i rasteve aktive mbartës të virusit. Në këtë qark janë 309 rastet aktive dhe janë shënuar 26 humbje jete.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu