• |
ide | kryesore

Sofia Vergara dhe George Clooney, në një film së bashku

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Sofia Vergara  i ka propozuar së fundmi aktori George Clooney që të luajnë bashkë në një komedi..

“Clooney është i shkëlqyer në komedi, ndërsa krahas kësaj i tërheq femrat, po aq sa Sofia që është tërheqëse për meshkujt”.“Për të do të ishte një frymëmarrje nga filmat seriozë, të cilët i ka xhiruar në vitet e fundit, ndërsa kjo do t’i gëzonte fansat e tij”, ka thënë një burim i afërt me aktorin.Burimet janë shprehur se partnerja e tij Amal është e shqetësuar dhe xheloze për këtë gjë, edhe pse akoma nuk kanë nisur xhirimet e filmit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu