• |
ide | kryesore

Video/ Ronaldo barazon, por kundërsulmi i Romës është brilant për avantazhin e dytë

-Instant, Sport, Video

Spektakël në Olimpico ku Juventus barazoi e më pas e pa veten sërisht në ndjekje të rezultatin përpara se lojtarët të shkonin në dhomat e zhveshjes. Ronaldo fitoi një 11 metërsh, për prekje me dorë të Pellegrinit, të cilin e finalizoi po vetë me qetësinë e zakonshme. Goli i dytë në dy ndeshje për portugezin, por Veretout përgjigjet në fundin e pjesës së parë, duke shënuar golin e dytë në takim.Kundërsulmi i Romës është brilant dhe mesfushori i vetëm përballë portierin nuk mund të gabonte, duke i cuar verdhekuqtë e Fonseca në avantazh në dhomat e zhveshjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu