• |
ide | kryesore

Video/ Ronaldo e kthen personale: Juventus barazon me 10 lojtarë

-Instant, Sport, Video

Juventus nuk është nga ato skuadra që dorëzohen, madje edhe kur janë në inferioritet numerik. Sikur të mos mjaftonte avantazhi i dytë i Romës, bardhezinjtë mbeten me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të Rabiot (dy të verdha). Por edhe në inferioritet, kampionët e Italisë barazojnë me njeriun e tyre simbol, Cristiano Ronaldo. Portugezi shënon me kokë, duke fiksuar dygolëshin personal dhe të tretin në dy ndeshje në Serie A.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu