• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si transportohen emigrantët sirianë nga Korça në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pamje të rralla kanë ardhur këtë herë nga Elbasani. Shoferi i një makinë “Volkswagen” me vetëm 5 vende kishte futur brenda mjetit 12 refugjatë sirianë.


Nga pamjet shihet se si makina kthen befas në anë të rrugës dhe nga ajo dalin jo 3- apo 4 persona, por plot 12 vetë. Pasi makina me emigrantë zbrazet, shihet se në autostradë kalon policia që po i ndiqte. Sipas policisë, shoferi është kapur.


2 Comments

  1. Te gjithe meshkuj dhe me siguri jane arabe tunizian dhe jo sirian qe ikin nga lufta. Xhaxhi sorosit po i shkon per mrekulli eksperimenti ne shqiperi. Kur te reagoje shoqeria do jete vone, se do kemi marr rruget te gjithe sidomos pas zgjedhjeve te 25 prillit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu