• |
ide | kryesore

48 raste të reja me COVID-19 dhe 4 viktima në Maqedoninë e Veriut

Lajme, Të fundit

Ka patur një rënie të ndjeshme të rasteve të rejame COVID-19 në Maqedoninë e Veriut.


48 raste u regjistruan në Maqedoninë e Veriut, 100 më pak se dje, ndërsa numri i viktimave është 4.


Po ashtu 61 pacientë fituan betejën me COVID-19.

Maqedonia e Veriut është një ndër të paktat vende në rajon dhe Europë që nuk do të shtrëngojë masat, por do t’i lirojë duke filluar me kufijtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu