• |
ide | kryesore

Aksident mes tre mjeteve në Pogradec

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pranë fshatit Buçimas të Pogradecit. Tre makina janë përfshirë në këtë aksident, por nuk ka patur të lënduar.


Frenimi i shpejtë i njërit prej mjeteve është bërë shkak i aksidentit, gjë që ka sjellë edhe përplasjen e dy makinave të tjera nga pas.


Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu