• |
ide | kryesore

Burime pranë Demi Lovato-s përgënjeshtrojnë deklaratën e ish të fejuarit të saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Demi Lovato së fundmi i dha fund  lidhjes me aktorin Max Ehrich.


Fillimisht nuk janë kuptuar arsyet e ndarjes, teksa Max përmes një deklarate ka shpjeguar më në detaje.Max ka treguar se nuk është informuar nga këngëtarja, ndërsa ndarjen e ka kuptuar nga lajmet në media.Por sipas burimeve të People, thuhet se Demi e ka paralajmëruar ish- të fejuarin, me të cilin pati gjashtë muaj lidhje dashurie.Dyshja kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotografitë e përbashkëta.Lovato dhe Ehrich filluan romancën në mars të këtij viti, ndërsa kaluan karantinën gjatë pandemisë së bashku, kurse në korrik u fejuan.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu