• |
ide | kryesore

Gold Ag në pritje të fëmijës së parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Arjan Agushi, i njohur me emrin e artit si Gold Ag, konfirmoi se do të bëhet baba për herë të parë. Reperi dhe partnerja e tij, Ermira Shkodra janë në pritje të një fëmije, gjininë e të cilit çifti nuk ka preferuar ta zbulojë.


Lajmi qarkulloi në media disa javë më parë, ndërsa së fundmi Gold Ag e ka konfirmuar gjatë një interviste për Prive. Ai është shprehur se nuk dëshiron ta zbulojë gjininë derisa bebi të lindë shëndoshë e mirë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu