• |
ide | kryesore

Max Ehrich: Unë ende e dua Demi-n

-Instant, Paparazzi, Slider

Max Ehrich së fundmi ka deklaruar  se ai dhe këngëtarja Demi Lovato nuk janë ndarë.

Përmes rrjetit social Instagram,Max ka shkruar se ende nuk kanë përfunduar lidhjen, ndërsa ende e dashuron këngëtaren.Postime të tillë vijnë pasi burime për People kanë treguar se Demi e kishte paralajmëruar atë se po ndahen.Ne nuk kemi biseduar me telefon, nuk kemi mbaruar lidhjen. Unë e dua Demetrian dhe dua që ajo të jetë e shëndetshme dhe e sigurt”, ka shkruar ai.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu