• |
ide | kryesore

Pas Përmetit, 4 mësues me Covid edhe në Korçë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vijojnë rastet pozitive me Covid-19 në shkollat e vendit. Pas Përmetit 4 raste mësuesish, të konfirmuar me koronavirus janë regjistruar në Korçë, Bilisht dhe Ersekë.

Bëhet fjalë për një çift bashkëshortësh punonjës në dy shkolla 9 vjeçare në qytetin e Korçës.


Ndërkohë kanë rezultuar pozitive dhe 2 mësuese në një shkollë 9 vjeçare në Ersekë dhe në Bilisht.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.