• |
ide | kryesore

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prindër për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesëtar të ri.Megjithëse çifti s’ka bërë ende të ditur asgjë, burime për “Abc News” kanë bërë të ditur se Andrra është në pritje të ëmbël.


View this post on Instagram

Nje vit te mbare shpirti Mamit @ansihoxhaa

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu