• |
ide | kryesore

Zjarr i madh gjatë natës në Zvërnec

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një zjarr i madh ka rënë gjatë natës në fshatin Zvërnec.


Bëhet me dije zjarri ka përfshirë varrezat deri pranë shtëpive.


Gjate natës ka qenë në vendngjarje policia zjarrfikësja dhe ambulanca.

Zjarri është fikur rreth orës 3 të mëngjesit,konfirmuar nga zjarrfikësja e Vlorës.

Ndërkohë për shkak të flakëve banorët e kanë kaluar natën jashtë, pasi rrezikoheshin banesat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu