• |
ide | kryesore

Amanda Seyfried bëhet nënë për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

 


Aktorja Amanda Seyfried  dhe burri i saj, Thomas Sadoski kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë, një djalë.


Cifti konfirmoi lajmin  në një deklaratë për INARA dhe War Child USA së bashku me foton e parë të të porsalindur   “Që nga lindja e vajzës sonë tre vjet më parë angazhimi ynë ndaj fëmijëve të pafajshëm që janë prekur kaq brutalisht nga konflikti dhe lufta ka qenë një forcë shtytëse në jetën tonë”, thotë çifti. “Me lindjen e djalit tonë, puna e INARA dhe War Child është bërë Ylli ynë i Veriut ..Seyfried dhe Sadoski u martuan në mars të vitit 2017, ndërsa ajo ishte nëntë muaj me fëmijën e saj të parë.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu