• |
ide | kryesore

Demi Lovato , e inatosur nga deklaratat e Max

-Instant, Paparazzi, Slider

Demi Lovato i dha fund maredhënies së saj me këngëtarin Max Ehrich.

Dyshja raportohet se filluan lidhjen në mars dhe u fejuan në korrik. Ndërkohë, javën e kaluar Fox News konfirmoi se fejesa e tyre kishte përfunduar.Max,deklaroi së fundmi përmes rrjetit te tij social, Instagram seDemi  nuk e informoi atë për ndarjen, por e mësoi lajmin nga mediat.Megjithatë , një burim i ciftit u shpreh se këngetari  ‘po gënjen’ se si e zbuloi lajmin dhe shpjegoi se Demi e informoi atë për ndarjen para se të përhapej në shtypin rozë.“Demi nuk dëshiron asnjë kontakt me Max në këtë pikë”, shtoi burimi. “Ajo është plotësisht në siklet nga mënyra se si ai po vepron dhe po vë marrëdhënien e tyre përmes mediave sociale. Demi nuk dëshiron të ketë  asgjë me të”.Lovato nuk ka bërë një reagim publik për ndarjen, por siç raportohet po kalon kohë të mirë me të afërmit e saj.


 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu