• |
ide | kryesore

Kënga e Dua Lipa-s, kolona zanore e FIFA 21

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar  kolona zanore zyrtare e ‘EA Sports FIFA 21’ nga Electronic Arts, me pjesëmarrjen e mbi 100 artistëve nga 23 vende.


FIFA 21 dhe Volta Football do të shfaqin mbi 100 artistë nga 23 vende të ndryshme duke përfshirë këngëtaren, Dua Lipën,  Anitta, Charli XCX, Disclosure, Stormzy, Tkay Maidza, Madame Gandhi, Chløw Black .Në një kohë kur lidhjet tona të përbashkëta nënkuptojnë më shumë se kurrë, kolona zanore për EA SPORTS FIFA 21 përcakton kulturën globale si kurrë më parë,” tha Steve Schnur, Presidenti i Muzikës dhe Arteve Elektronike.“Qëllimi ynë i kolonës zanore është të ndryshojmë mënyrën se si lojtarët në të gjithë botën dëgjojnë dhe përjetojnë futbollin dhe t’i prezantojmë ata me muzikë të re që do të ndryshojë jetën e tyre”.FIFA 21 dhe VOLTA FOOTBALL janë të disponueshme në platformat kryesore transmetuese duke përfshirë këtu, Spotify, Apple dhe Deezer.


 

1 Comment

  1. Lajm idiot, perzgjidhet kenga e dua lipes si kolon zanore bashke me 100 artiste te tjeter. Si te thuash Baba Aliu dhe 40 hajdutet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu