• |
ide | kryesore

Mozzik feston ditëlindjen: Falenderues për 25 vitet (Video)

-Instant, Paparazzi, Slider

Mozzik, sot  feston ditëlindjen e25-të.


Artisti, i cili përgjatë këtyre viteve ka sjell hite të ndryshme, ka publikuar një video emocionuese në Instgram. Ai ka ndarë një video përkrah vajzës Hanës, e cila ia këndon këngët e ditëlindjes shoqëruar me disa imazhe të përbashkëta të tyre.“Shumë urime për mu, 25. E pikërisht sot 25 vite më dha frymën e parë. Sa falënderues jam për të gjitha të mirat që më rrethojnë, familjen e shoqërinë e shëndoshë, e gjithë fansat që më përcjellin n’çdo moment. I gëzofshim edhe 100 së bashku të gjithë”, ka shkruar ai. Të shumta kanë qenë edhe urimet që ka pranuar nga miqtë dhe kolegët në hapësirën për komente.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu