• |
ide | kryesore

Petek Dinçoz humb fëmijën gjatë shtatzanisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  turke Petek Dinçoz u ka treguar fansave përmes rrjeteve sociale  se ka humbur fëmijën e saj.

Petek ishte shtatzënë dhe po priste të bëhej nënë për herë të dytë nga martesa me biznesmenin Serkan Kodaloglu. Mirëpo për shkak të një problemi, Dinçoz e ka humbur fëmijën. “Fatkeqësisht lumturia ime për tu bërë nënë për herë të dytë u ndërpre në mes. Dëshira jonë e vetme ishte të rrisnim familjen tonë dhe ta bënim djalin tonë me motër. Shpresoj që Zoti të na i bëjë më të lehtë dhimbjen mua dhe nënave që kalojnë një eksperiencë të tillë”-shkroi aktorja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu