• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, një kamion përlas një makinë dhe e tërheq disa metra

Lajme, Të fundit

Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure,  pranë kryqëzimit të “Pallatit me Shigjeta”. Një kamion është përplasur me një makinë. Në pamundësi për të frenuar, kamioni e ka marrë makinën para për rreth 10 metra.


Fatmirësisht nga aksidenti nuk raportohen të lënduar ndërsa shkaqet e incidentit janë ende të panjohura.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu