• |
ide | kryesore

Alarm për bombë në Rinas/ Evakuuohen punonjësit dhe qytetarët për testin

Lajme, Të fundit

Një test për alarm për bombë po kryhet në aeroportin “Nënë Tereza”. Autoriteti i Aviacionit Civil po teston gatishmërinë e saj, në kuadër të parandalimit të çdo ngjarje të mundshme.


Gjatë testimit u evakuuan punonjësit dhe qytetarët. Autoriteti i Aviacionit Civil e kryen këtë procedurë testimi shpesh herë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu