• |
ide | kryesore

Amber Heard fotografohet me të dashurën e saj (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Amber Heard është ende në proces gjyqësor  me ish-bashkëshortin,aktorin Johnny Depp.

Ndërkohë që procedurat gjyqësore janë ende në shqyrtim, aktorja ka vendosur që të gjejë pak kohë për veten.Ajo është fotografuar nga paparacet duke bërë blerje, ndërsa nën shoqërinë e saj ishte edhe e dashura, Bianca Butti.Amber është shfaqur me një fustan të zi, ndërsa Butti, mbante të veshur një bluzë të bardhë dhe një palë pantallona të thjeshta.Depp ka kërkuar së fundmi në gjykate që seanca gjyqësore mes tij me Amber të shtyhet për në janar të vitit 2021, pasi në këtë kohë i duhet të xhiroj filmin “Fantastic Beasts 3”


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu