• |
ide | kryesore

Grabitet gjatë natës banesa e djalit të zyrtarit në Baldushk

Lajme, Të fundit
auto_vjedhje-780x4391492524046-655x356.jpg

Banesa e djalit të kryetarit të njësisë administrative Baldushk është grabitur gjatë natës.


Autorët, që janë ende të paidentifikuar, kanë vjedhur shtëpinë e shtetasit Agron Bali, ku kanë marrë prej aty një shumë parash si dhe disa bizhuteri. Pas sinjalizimit për ngjarjen, policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu