• |
ide | kryesore

Shtyhet seanca në GJKKO për zv.drejtorin e OFL, flet avokati i tij

Lajme, Të fundit

Seanca për caktimin e masës për Artan Shkëmbin, zv.drejtori i Operacionit Forca e Ligjit është shtyrë për nesër në orën 09:00.


Shkëmbi është i pezulluar pas akuzave për korrupsion dhe nxjerre sekreti hetimor.


Avokati i Shkëmbit, Artan Broci tha për mediat se pala mbrojtëse ka kërkuar kohë të njihet me aktet e dosjes. “Sapo morëm aktet do njihemi me aktet. Nesër do i japim në orën 9, seanca u shty për nesër”, tha Broci.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu