• |
ide | kryesore

Stafi i punës detyron mbretëreshën të thyejë traditën 33 vjecare

-Instant, Paparazzi, Slider


Sipas mediave të huaja , mbretëresha Elizabeth është inatosur së fundmi  me stafin e punës.


Gjatë periudhës së festave të fundvitit, shumë persona nga stafi i familjes mbretërore shkojnë në Sandringham për të bërë përgatitjet e Krishtlindjeve. Mirëpo këtë vit ata nuk kanë pranuar të largohen nga familjet në kohë pandemie.Për herë të parë pas 33 vitesh mbretëresha do jetë e detyruar t`i kalojë festat e fundvitit në Kështjellën Windsor, duke thyer traditën.“Mbretëresha është nxehur keq. Stafi duke përfshirë kuzhinierët, kamerierët dhe pastruesit është i revoltuar. Ata nuk duan të tregohen jobesnikë, ama nuk mund as të lënë familjet e tyre në një kohë të tillë pandemie”, thotë një burim pranë familjes mbretërore për The Sun.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu