• |
ide | kryesore

VIDEO/ Makina godet 3 vajza këmbësore që po shkonin në shkollë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Mëngjesin e së martën në fshatin Romajë të Prizrenit një makinë ka goditur 3 këmbësore. Nga filmimet të cilat po qarkullojnë nëpër rrjete sociale shihet se vetura ka goditur vajzat të cilat sipas informacioneve nga policia ishin duke shkruar në shkollë.


Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj tha se rasti ka ndodhur të martën, ndërsa vetëm njëra nga këmbësoret e përfshira në aksident është paraqitur për trajtim mjekësor dhe më pas është dërguar në shtëpi. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu