• |
ide | kryesore

Video/ Stili i zakonshëm i Bayern: Tolisso ndëshkon Dortmund në Superkupë

-Instant, Sport, Video

Kampionët e Gjermanisë të Bayern Mynih kërkojnë të fitojnë cdo trofe të mundshëm dhe Superkupa e Gjermanisë nuk bën përjashtim. Bavarezët kanë kaluar në avantazh në minutën e 18 me Tolisso. Aksioni i bavarezëve është tipik për skuadrën e Flick, që këtë herë con në finalizim mesfushorin francez.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu