• |
ide | kryesore

Video/ Super Haaland: Dormund barazon 2-2 Bayern

-Instant, Sport, Video

Borussia Dortmund nis me marsh tjetër pjesën e dytë, ose më saktë, ekzaktësisht si mbylli minutat e fundit të pjesës së parë. Haaland ka barazuar rezultatin në minutën e 55, duke shfrytëzuar një hapësirë mes prapavijës bavareze. Përballë portierit shtatlarti nuk gabon, duke i cuar shifrat në 2-2 dhe duke e bërë të paparashikueshme finalen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.