• |
ide | kryesore

4 viktima dhe 162 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 162 raste të reja me koronavirusi. Katër persona kanë humbur betejën me virusin. Autoritetet shëndetësore në Maqedoni bëjnë me dije se 109 pacientë janë shëruar.


Sakaq Ministria e Shëndetësisë i bën thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm dhe të respektojnë masat e vendosura në kuadër të parandalimit të përhapjes së koronavirusit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu