• |
ide | kryesore

Aksi Qafë Thanë- Pogradec, merr flakë makina në ecje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një mjet tip X5 ka marrë flakë në ecje në aksin Qafë Thanë-Pogradec dhe është shkrumbuar thuajse e gjitha.


Shkak i flakës mendohet se është një defekt teknik. Edhe pse zjarrfikësit kanë ndërhyrë, ata nuk kanë arritur që të shpëtojnë automjetin i cili është djegur rreth 70%.


Fatmirësisht nga djegia e tij nuk ka të lënduar pasi drejtuesi ka arritur të dalë në kohë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu