• |
ide | kryesore

Basha sfidon publikisht Ramën: E ftoj në debat, ka afat deri në…

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar në debat kryeministrin Edi Rama.


“Prej 2006 e kam ftuar z.Rama në debat dhe ka refuzuar.


Debati i fundit që z.Rama ka bërë, është në vitin 2000. Që nesër.

Që nesër e deri me 25 prill, kur të dojë është i ftuar në debat” – tha Basha në një intervistë për Syri TV. ©LAPSI.

7 Comments

 1. Cja fut kot dhe ky Lulushi se te gjithe e dijm qe esht aktor shume i zoti por asnje nuk e beson kur flet kunder Rames se e ka vella nga baba Sorosi e si i thon asaj fjales “i joti mishin ndoshta ta ha por kocken ta ruan”

 2. Ku ka fytyre Ramkoqja.Ai nuk flet asnjihere seriozisht.
  Po e pranoi debatin kena me pa gallate sepse si agronom,me bostan,si shofer me timon,si kuzhinier me kazan e tenxhere,si mashtrues me pordha-pordha,qyfyre e barcaleta…….
  Luli kurseje frymen,me Ramshkerdhon vetem Tahiret,Roshet,Rrajet,Xhafajt,Balilet,Dakot,Ndoket,Frroket,Kajmaket,Pjetret……merren vesh.

 3. Edhe militanti me i flakt I bashes. E di, qe Rama e ha me gjith rroba kete birbon.
  Ti akoma o derdimen nuk krijon dote nje fjali te plot. Lere po te vuri para me batuta, te bien breket dhe se kupton.
  Lutju zotit te mos e mare seriozisht I gjati.
  Se do qesh I madh dhe I vogel, me ty.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu