• |
ide | kryesore

Beatrix Ramosaj flet për problemet me gjumin: Dëgjoj zëra demonësh

-Instant, Paparazzi, Slider

Në disa postimet të fundit në rrjetet sociale, Beatrix u ka rrëfyer fansave me shqetësim, se si gjatë natës dëgjon zëra të çuditshëm.

“Jam shumë e inatosur, prej javësh kam probleme me gjumin. Nuk kam përjetuar paralizën e gjumit prej muajsh, por çdo natë vazhdon të jetë një luftë. Jam përpjekur të shmang fjetjen me shpinë për shkak të paralizës së gjumit. Gjëja më e keqe që më ka ndodhur! Arrita në një pikë që fillova të filja duke mbuluar fytyrën, ndryshe nuk e përballoja dot”, ka rrëfyer fillimisht këngëtarja. E njëjta më pas publikoi një tjetër shkrim në InstaStory, duke treguar për zërat e çuditshëm që ajo vazhdon të dëgjojë në gjumë, e që sigurisht lidhen me ankthin dhe stresin.

5 Comments

 1. Hajde tek xhaxhi se une sheroj xhinde
  Per ty kura eshte falas, po zgjat nje jave tek shtepia ime.
  Meqe jemi ne keto ujra frikase, tave dheu te ka mesuar jot eme te besh?

  1. Po ajo s’ka xhinde, ka demone.
   ne fillim eshte Papa, pastaj vjen prifti, pastaj hoxha…. pastaj xhindet, pastaj demonet……
   kjo ka kto te fundit.
   vetem baba mondi mudn t’i beje derman

 2. nuk jane demonet o beatrix, jane klithmat e antigones qe qihet si dose ne dhomen ngjitur me ca i del perpara.

  ps. antigona mami beatrixit dhe motra alberie hadergjonaj SUPERKURVE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu