• |
ide | kryesore

Camila Cabello reagon ndaj aludimeve për ndarjen nga Shawn Mendes

-Instant, Paparazzi, Slider

Camila Cabello së fundmi është përfolur në media për një ndarje nga këngëtari Shawn Mendes.


Por,ditën e djeshme Camila vendosi ti jap fund aludimeve pasi nëpërmjet një postimi në Instagram përgëzoi Shawn  për albumin e tij të ri.“Bota mund të përdorë disa magji, bukuri dhe ‘Wonder’ gjithmonë, por veçanërisht tani,” shkroi Camila në platformën e mediave sociale, së bashku me një video të këngës më të fundit të Shawn. “Shawn çfarë dhuratë e mrekullueshme për botën. Ai e ka punuar këtë album me çdo grimë të shpirtit dhe qënies së tij me qëllimet më të pastra. Dashuria ime, jam shumë krenare për njeriun që je dhe unë jam shumë e emocionuar që njerëzit do shohin dhe dëgjojnë zemrën tënde “.Shawn i komentoi  Camila-s disa emoji  zemre.Camila aktualisht është duke xhiruar muzikalin Cinderella në Angli, kurse Shawn,po punon për albumin e ri në Los Angeles.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu