• |
ide | kryesore

Chiara Ferragni konfirmon shtatëzaninë

-Instant, Paparazzi, Slider

Chiara Ferragni është shtatzënën dhe do të bëhet nënë për herë të dytë!Lajminn e bukur e ka dhënë vetë blogerja e cila ka publikuar një foto të vogëlushit të saj Leo, i cili mban në dorë ekon e bebushit që do të jetë vëllai ose motra e tij e vogël.
“Familja jonë po rritet. Leo do të bëhet vëlla i madh”, shkruan Chiara në postimin e saj.
Por ai që ka tërhequr vëmendjen është komenti i Fedez, i cili me shaka thotë se nuk ishte fare në dijeni të këtij lajmi:
“Po unë nuk dija asgjë”, shkruan partneri i blogeres.
Chiara dhe Fedez u lidhën në vitin 2016, ndërsa në maj të vitit 2017 erdhi propozimi super romantik. Ata u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2018.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu