• |
ide | kryesore

Chiara Ferragni, shtatzënë për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Blogerja Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj,reperi Fedez do të bëhen prindër për herë të dytë.


Cifti njoftoi lajmin përmes një fotoje të postuar në rrjetin e tyre social Instagram ku dukej djali i tyre Leo.Familja jonë po zmadhohet,” shkroi Chiara. Chiara dhe Fedez u bënë prindër për herë tëparë në mars të vitit 2018.Dyshja u lidhën rreth shtatorit të 2016-ës, ndërsa në maj të vitit 2017 reperi i propozoi Ferragni-t në koncertin e tij.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu